Firma COPY-TECH działa na rynku od 2003 roku. Jesteśmy grupą ludzi posiadających wieloletnie doświadczenie wyniesione z pracy w innych serwisach, łączącą najlepsze pomysły i rozwiązania w prowadzeniu działalności związanej ze sprzedażą i kompleksową obsługą sprzętu biurowego. Posiadamy niezbędny kapitał wiedzy i doświadczenia dzięki czemu zyskaliśmy grono zadowolonych klientów, o czym świadczy nasze bogate portfolio ponad dwustu klientów. Biorąc od uwagę ilość serwisantów i obsługiwanych maszyn, obecnie staliśmy się jedną z większych firm w branży w regionie.

Cechą charakterystyczną naszej firmy jest niska cena za najwyższą jakość usług. Osiągnęliśmy to dzięki nowoczesnemu podejściu do organizacji przedsiębiorstwa, co wpłynęło na efektywność i wydajność prowadzonej działalności. Minimalizacja wydatków poprzez zastosowanie modelu wyłącznie wyspecjalizowanych pracowników, zewnętrznej księgowości i ograniczeniu kosztów stałych daje nam możliwość utrzymania małych marży i świadczenia usług nawet za połowę ceny konkurencji.

Współpracujemy z największymi dostawcami sprzętu biurowego. U podstaw naszej działalności znajdują się najwyższej jakości produkty takich marek jak: Toshiba, Sharp, Konica-Minolta i Xerox.

W naszej ofercie znajdą Państwo urządzenia z zakresu automatyki biurowej: kserokopiarki, drukarki, urządzenia wielofunkcyjne, faxy, telefony, skanery, urządzenia do oprawy i niszczenia dokumentów, oraz całą gamę innych niezbędnych urządzeń biurowych.


Zespół czterech serwisantów i dwóch handlowców jest w stanie szybko, w pełni i efektywnie zaspokoić potrzeby naszych klientów w zakresie napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych oraz zapewnić ciągłą sprzedaż urządzeń, części i materiałów eksploatacyjnych.

Oferujemy najkrótszy czas reakcji serwisu oraz wysoki poziom wiedzy technicznej. Nasi serwisanci posiadają wieloletnie doświadczenie w serwisie urządzeń biurowych Toshiba, Canon, Sharp, Xeroxzarówno czarno-białych jak i kolorowych poparte licznymi certyfikatami.

Dzięki konsekwentnej realizacji jasnej idei dostarczania urządzeń i usług najwyższej jakości za przystępną cenę, nasza firma znalazła uznanie wielu klientów korporacyjnych i instytucjonalnych. Sprzedaliśmy i obsługujemy maszyny w takich miejscach jak: Urząd Miasta Białegostoku (ostatnia sprzedaż w drodze przetargu do powielarni za kwotę 60tyś), inne Urzędy Miast i Gmin w województwie, Nadleśnictwa województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, Urzędach Skarbowych, czy też pełna obsługa maszyn i produkcji dokumentów w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Dojlidach.

Naszym Partnerom Biznesowym zapewniamy nowoczesne i oszczędne rozwiązania obiegu dokumentów, utrzymanie sprawności urządzeń, szybką dostawę oryginalnych materiałów eksploatacyjnych i indywidualne podeście do każdego klienta.

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty w nadziei na długą i owocną współpracę.

Z poważaniem zespół COPY-TECH