Firma Ben, generalny przedstawiciel marki Develop, której jesteśmy dealerem, podał informację o wprowadzenie na rynek nowego urządzenia, ineo 758, idealne rozwiązanie dla wysokonakładowych środowisk druku . Doskonała wydajność, niezawodność i jakość są kluczowymi wymaganiami dla systemów druku monochromatycznego w biurach wykonujących duże nakłady prac oraz zakładowych departamentów druku. Właśnie te wytyczne oraz możliwość personalizacji i prostota obsługi wyznaczały kierunek podczas projektowania naszego nowego urządzenia.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom i bogatym możliwościom konfiguracyjnym Develop ineo 758 może być łatwo zintegrowany z istniejącą siecią informatyczną i spełniać wszystkie zadania jakim poddawane jest urządzenie tego typu każdego dnia podczas pracy w środowiskach nie tylko biurowych, ale i druku produkcyjnego.

Ze wszystkich rozwiązań wpływających na wydajność i wytrzymałość systemu zdecydowanie wyróżnia się nowy podajnik dokumentów typu dual skan. Wysoka pojemność (do 300 arkuszy) oraz prędkość skanowania dochodząca do 240 obrazów na minutę wraz z opcjonalnym czujnikiem wykrywającym pobór dwóch kartek czynią z urządzenia ineo 758 doskonałe rozwiązanie nie tylko do druku, ale również do wysokowydajnej archiwizacji cyfrowej dokumentów.
Dodatkowe rozwiązania, takie jak automatyczny pomiar dokumentów o niestandardowych rozmiarach i wprowadzania wyników tego pomiaru jako format wymaganego papieru, pełna współpraca z rozwiązaniami mobilnymi (zastosowana technologia NFC, a także możliwość opcjonalnego wykorzystania modułu Bluetooth LE), oraz nowa rodzina kompaktowych finiszerów (zszywanie do 100 arkuszy, automatyczne broszurowanie, składanie na trzy, składanie na pół, dziurkowanie, składanie na Z oraz wstawianie wcześniej wydrukowanych stron dzięki modułowi post insertera) pozwalają na niezwykle prostą obsługę i niezawodną pracę nowego ineo 758.

Dzięki tym zaletom, a także najniższemu w tej klasie urządzeń wskaźnikowi TEC, możecie być Państwo pewni, że Develop ineo 758 będzie rozwiązaniem, które przyniesie Państwa firmie realne korzyści.

Zalety nowego urządzenia:

nowy podajnik dual skan – pojemność do 300 arkuszy, prędkość do 240 obrazów / minutę
opcjonalny system wykrywania podwójnych kartek w podajniku dokumentów
nowe komunikaty ekranowe ułatwiające obsługę urządzenia
dodatkowe zabezpieczenia w podajniku ręcznym
automatyczny pomiar nietypowych formatów papieru z ADF lub szyby oryginałów i wprowadzanie wyników pomiaru jako formatu niestandardowego dla podajnika ręcznego
wyższy poziom kompresji kompaktowych plików PDF przy równoczesnym zapewnieniu ich wyższej jakości
kompaktowe finiszery zapewniające wszystkie niezbędne funkcjonalności (w tym składanie na Z)
system automatycznego oczyszczania drogi przejścia papieru w urządzeniu w przypadku gdy zacięcie nastąpiło w finiszerze
pełne wsparcie dla rozwiązań mobilnych: ineoPrint, AirPrint, Mopria, Google Cloud, WiFi
zintegrowana strefa NFC
karta bezprzewodowa z funkcją dalszego rozgłaszania sieci (możliwość stosowania dwóch sieci równocześnie – WiFi i LAN)
rozbudowana funkcja drukowania z autoryzacją (możliwość wprowadzania zmian w preferencjach druku po wypuszczeniu pracy do drukarki)
tworzenie automatycznej kopii zapasowej HDD
bardzo niskie zużycie energii elektrycznej
obsługiwana gramatura do 300g/m2
obsługiwany format do SRA3
maksymalna wydajność miesięczna do 215 000 kopii/ wydruków