Toshiba

 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 Następna »
 • e-STUDIO 166

  Toshiba » Urzadzenia monochromatyczne

  e-STUDIO166 to łatwy w użyciu multifunkcjonalny system A3 W standardowym wyposażeniu wraz z urządzeniem otrzymujemy toner , bęben, deweloper oraz pokrywę oryginałów. e-STUDIO166 pozwala na skopiowanie 16-A4 lub 11-A3 stron na minutę w rozdzielczości 2400x600 dpi, zapewnia drukowanie w standardzie GDI oraz skanowanie TWAIN. System oferuje nam maksymalną pojemność papieru 600 arkuszy (w standardzie 350), rozbudowę o automatyczny podajnik dokumentów oraz funkcję elektronicznego sortowania.

  Telefon
 • e-STUDIO 167

  Toshiba » Urzadzenia monochromatyczne

  e-studio 167 stanowi nową propozycję firmy Toshiba przeznaczoną dla małych i średnich firm oraz grup departamentowych. Model zapewnia szybką i wygodną produkcję dokumentów czarno-białych dzięki różnorodnej funkcjonalności : drukowaniu GDI, skanowaniu TWAIN oraz kopiowaniu w standardzie. Zakres papieru począwszy do A5 do A3 pozwala na pracę z szeroką gamą dokumentów. Warto wspomnieć, iż e-studio 167 odznacza się niewielkimi wymiarami i kompaktową budową, dzięki czemu zajmuje bardzo niewiele miejsca.

  Prosty i logiczny panel sterowania zapewnia łatwą i logiczną obsługę urządzenia. Gdy zajdzie potrzeba, produkt może zostać rozbudowany o dogodne opcje.

  Telefon
 • e-STUDIO 206

  Toshiba » Urzadzenia monochromatyczne

  Urządzenie przeznaczone dla małych i średnich firm oraz grup departamentowych dużych korporacji. Model wyróżnia się dużą funkcjonalnością oraz szeregiem dodatkowych opcji. Do podstawowych cech urządzenia takich jak skanowanie TWAIN, kopiowanie i drukowanie GDI, dołączono niezależną funkcję faxu. Łatwa integracja w istniejącą sieć komputerową sprawia, że jest idealnymi urządzeniem sieciowym: to drukarka, skaner, faks i faks internetowy w jednym.

  Telefon
 • e-STUDIO 2330c/2820c/3520c/4520c

  Toshiba » Urzadzenia kolorowe

  Wysokonakładowy system do drukowania–kopiowania-skanowania, łączący niezawodność działania z doskonałą jakością wykonywanych prac. Kolorowy wyświetlacz LCD 8,4". Kopiowanie, skanowanie i drukowanie sieciowe w kolorze na mediach o gramaturze do 300g/m2, format A3+ i baner do 1200 mm. Nowa generacja urządzeń kolorowych TOSHIBA - obrazy pełne życia, niezwykłe kolory, przejrzysta grafika i tekst, najwyższa jakość dokumentów biznesowych.

  Telefon
 • e-STUDIO 255/305

  Toshiba » Urzadzenia monochromatyczne

  Toshiba e-Studio 255 to Urządzenie wielofunkcyjne przeznaczone do biur i grup departamentowych. Szybka i efektywna produkcja dokumentów czarno-białych zapewnia wszechstronny system obiegu dokumentów oraz pełne bezpieczeństwo danych.

  W stosunku do urządzeń poprzedniej generacji dodana została funkcja skanera sieciowego w standardowej konfiguracji. Zwiększona została także pamięć z 288 do 1GB, pojemność dysku twardego z 40GB do 60 GB. Zastosowano najnowszy kontroler e-BRIDGE 3-ciej generacji oraz kolorowy, dotykowy panel sterowania.

  Telefon
 • e-STUDIO 281c/351c/451c

  Toshiba » Urzadzenia kolorowe

  e-STUDIO281c, tak jak i inne maszyny oparte o technologię e-BRIDGE, zapewnia przestrzeń archiwizacyjną (e-FILING). W wydzielonym miejscu na dysku twardym urządzenia możemy zakładać skrzynki użytkowników, do których można wprowadzać dokumenty w procesie kopiowania, drukowania, faksowania lub skanowania. Poszczególne pliki można edytować - kopiować, wycinać lub dodawać strony, wreszcie pobierać.

  Telefon
 • Zobacz wszystkie | Strony: 1 2 Następna »